1 / 5
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi

Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
368.77 €
265.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 221.05 €
Ju kurseni 103.51 €
-29%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Monitor 23.8 ” LED me kornizë të hollë, rezolucion Full HD prej 1,920 x 1,080 px, kohë reagimi prej 4 ms GTG, shkëlqim prej 250 cd / m2 dhe shpejtësi rifreskimi prej 75 Hz. Monitori është i pajisur me një numër teknologjish për imazhe perfekte dhe për të mbështetur punën afatgjatë dhe shikimin e filmave në kompjuter pa lodhje të syve. Për këtë qëllim, monitori është i pajisur me teknologjinë FlickerLess dhe BlueLightFilter. Ndërfaqja e monitorit përfshin: 1 x HDMI, Displayport, USB-C. Monitori mbështet standardin VESA dhe përfshin altoparlantë dhe një mbajtëse.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve HDMI:
1
Konsumi i energjisë [kWh/1000h]:
15
Thellësia e ngjyrës [bit]:
8
DisplayPort:
Altoparlantë:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Varet në mur:
USB:
USB-C:
USB Hub:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Lartësi e rregullueshme:
Ekran i sheshtë:
Koha e reagimit [ms]:
4
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 :
3
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
Pesha [kg]:
5.6
Kontrasti statik [1]:
1000
Konsumi i energjisë [W]:
17
Gjerësia [mm]:
540
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
173
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16,8
Raporti i aspektit:
16: 9
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Dimensionet me mbajtëse [mm]:
100000000
Këndi shikimit vertikal [°]:
178
Besueshmëria:
100 %
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Përmbajtja e paketimit:
USB kabel, USB-C kabel, VGA kabel
Përmasat e mbajtëses VESA:
100 x 100
Lloji i ekranit:
IPS
Klasa e energjisë:
E
EAN:
4710180197372
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
265.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo