1 / 4
E shitur
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi

Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
298.36 €
268.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 223.76 €
Ju kurseni 29.85 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Monitor 23.8 ” LED me kornizë të hollë, rezolucion Full HD prej 1,920 x 1,080 px, kohë reagimi prej 4 ms GTG, shkëlqim prej 250 cd / m2 dhe shpejtësi rifreskimi prej 75 Hz. Monitori është i pajisur me një numër teknologjish për imazhe perfekte dhe për të mbështetur punën afatgjatë dhe shikimin e filmave në kompjuter pa lodhje të syve. Për këtë qëllim, monitori është i pajisur me teknologjinë FlickerLess dhe BlueLightFilter. Ndërfaqja e monitorit përfshin: 1 x HDMI, Displayport, USB-C. Monitori mbështet standardin VESA dhe përfshin altoparlantë dhe një mbajtëse.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve HDMI:
1
Konsumi i energjisë [kWh/1000h]:
15
Thellësia e ngjyrës [bit]:
8
DisplayPort:
Altoparlantë:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Varet në mur:
USB:
USB-C:
USB Hub:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Lartësi e rregullueshme:
Ekran i sheshtë:
Koha e reagimit [ms]:
4
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 :
3
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
Pesha [kg]:
5.6
Kontrasti statik [1]:
1000
Konsumi i energjisë [W]:
17
Gjerësia [mm]:
540
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
173
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16,8
Raporti i aspektit:
16: 9
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Dimensionet me mbajtëse [mm]:
100000000
Këndi shikimit vertikal [°]:
178
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Përmbajtja e paketimit:
USB kabel, USB-C kabel, VGA kabel
Përmasat e mbajtëses VESA:
100 x 100
Lloji i ekranit:
IPS
Klasa e energjisë:
E
EAN:
4710180197372
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Acer B247YCbmipruzx, 23.8" LED, Full HD, i zi
268.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo