1 / 7
E shitur
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
Foto e Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë

Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
673.78 €
559.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 466.09 €
Ju kurseni 114.47 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitor me një diagonale prej 34 " dhe rezolucion UW-QHD prej 3440 x 1440 px, i cili ka një raport aspekti prej 21: 9, një raport kontrasti 1000: 1, dhe një kohë reagimi 1 ms. Ndriçimi është 400 cd / m2. Ai ofron 2x altoparlantë 3 W, kënde shikimi prej 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Prej lidhësve ofron: 1x DP, 2x HDMI, hub USB-C, lidhës kufjesh. Monitori është i punuar me një panel IPS me dritë të pasme LED, mbështet standardin VESA. Përmasat përfshirë stendën janë: 817 mm x 447 mm x 269 mm, pesha 8.7 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
21:9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
USB:
USB Hub:
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI, kabllo USB-C
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit:
34
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDR:
Kodi:
UM.CB2EE.C01
Pesha kg:
8.7
Frekuencë Hz:
75
Konsumi W:
50
Gjerësia mm:
817
Lartësia mm:
447
Trashësia mm:
269
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
6
Koha e reagimit ms:
1
Ndriçimi cdm2:
400
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Picture in Picture PIPPBP:
Ekran i sheshtë:
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Lansuar:
4. 2. 2021
Kontrasti dinamik [:1]:
100000000
Kontrasti statik [:1]:
1000
Rezolucioni:
3440 x 1440 (UWQHD)
Prodhuesi:
Acer
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë, Argjendtë
DisplayPort:
USB-C:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Acer CB342CKC, 34" LED, UW-QHD, i zi / argjendtë
559.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo