1 / 4
E shitur
Foto e Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''
Foto e Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''
Foto e Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''
Foto e Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''

Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
280.70 €
264.32 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 220.27 €
Ju kurseni 16.37 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori AOC 24G2U5 është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 23.8" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji FreeSync që eliminon zhurmën e imazhit dhe bllokimin e imazhit, . Gjithashtu, ky monitor posedon teknologjinë AMD FreeSync,e cila mundëson që të ketë reagime super të shpejta gjatë ndërrimit të imazheve dhe të mos ketë asnjë pengesë apo bllokadë. Monitori ka poashtu, folës të integruar për të kursyer hapësirë ??në tryezën tuaj, si dhe kënde të shikimit prej 178 ° horizontale dhe vertikale. Prej lidhësve, ai posedon: DisplayPort 1.2,2x HDMI 1.4, 4x USB 3.0, altoparlantë të integruar 2x 2W. Dimensionet 539 x ??374-504 x 227 mm Pesha 4.25 kg
Lansuar:
21. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
3.5mm për kufje, 3.5mm (hyrës)
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Dritë të pasme LED:
Lojë:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DP, kabllo HDMI
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Kodi:
24G2U5/BK
Pesha kg:
4,25
Frekuencë Hz:
75
Konsumi W:
21
Gjerësia mm:
539
Lartësia mm:
374,6
Trashësia mm:
227,4
Kontrast 1:
80 000 000
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Besueshmëria:
100 %
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Koha e reagimit ms:
4
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0,275
Ndriçimi cdm2:
250
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Ekran i sheshtë:
Prodhuesi:
AOC
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
EAN:
4038986146951
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor AOC 24G2U5 - LED 23.8''
264.32 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo