1 / 6
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
Foto e Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi

Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
757.40 €
401.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 334.76 €
Ju kurseni 355.69 €
-47%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori i lojërave Asus TUF VG27AQL1A ka një diagonale prej 27 " dhe rezolucion WQHD prej 2560 x 1440 px. Është një panel IPS. Këndet e shikimit të tij janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, shkëlqimi është 400 cd / m2, raporti i kontrastit është 1000: 1. Ai ka 2x altoparlantë 2W, frekuencë të rifreskueshme 170 Hz, kohë përgjigje prej 1 ms, 2x lidhës HDMI 2.0, DP 1.2, 2x USB 3.0, mbështet standardin VESA 100 x 100 dhe dryrin Kensington. Përmasat e tij duke përfshirë mbajtësen janë 615 x 405-535 x 215 mm, pesha 6.6 kg. Teknologjia ASUS Flicker Free përdor rregullimin inteligjent dinamik të dritës së prapme, parandalon vlerat e shkëlqimit shumë të ulët dhe eliminon dridhjen. Rezultati është një ekran plotësisht i qartë, pa shkrepje që nuk shqetëson përdoruesin gjatë shikimit, rrit komoditetin e shikimit të përmbajtjes dhe ndihmon në parandalimin e lodhjes. Thuaj lamtumirë syve të lodhur. Teknologjia ASUS Ultra-Low Blue Light zvogëlon në mënyrë efektive sasinë e dritës blu të dëmshme të emetuar nga ekrani, që gjithashtu ndihmon në uljen e lodhjes dhe rritjen e rehatisë së monitorimit. Kjo teknologji ju sjell rehatinë absolute të mundshme në punë, kështu që ju ende mund të punoni të qetë për periudha më të gjata kohore.
Lansuar:
9. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDR:
Kodi:
90LM05Z0-B01370
Pesha kg:
6.6
Frekuencë Hz:
170
Konsumi W:
26
Gjerësia mm:
615
Lartësia mm:
405
Trashësia mm:
215
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Besueshmëria:
100 %
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
1070
Pitch Hz:
0233
Ndriçimi cdm2:
400
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kompatibil me G-Sync:
Ekran i sheshtë:
Shtrirja e ngjyrave:
DCI P3 (95%), sRGB (130%)
Kontrasti statik [:1]:
1000
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4718017637657
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A, 27" LED, WQHD, i zi
401.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo