1 / 10
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
Foto e Monitor BenQ SW270C - LED 27 "

Monitor BenQ SW270C - LED 27 "

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,538.78 €
1,416.35 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,180.29 €
Ju kurseni 122.43 €
-8%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
BenQ SW270C është një monitor me 27 inç i përshtatshëm veçanërisht për fotografët dhe ata që duhet të shfaqin në mënyrë të përsosur jetën e vërtetë, ngjyrat e gjalla, të luajnë me shkëlqim dhe kontrast, dhe 100% mund t'i shndërrojnë me besnikëri fotot e kapura në dixhitale. AQcolor është një teknologji e zhvilluar nga BenQ dhe është një teknologji që garanton riprodhim të përsosur të saktë të ngjyrave. Poashtu, me mbulim të hapësirës me ngjyra 99% të Adobe RGB, 100% mbulim sRGB / Rec.709 dhe mbulim 97% DCI-P3 / Display P3, monitori plotëson standarde të larta për të dhënë ngjyra, duke ju dhënë një përfaqësim të vërtetë natyror të ngjyrave ashtu si janë kapur. Me një panel 10-bit dhe LUT 16-bit, monitori jep një gradim ultra të qetë të ngjyrave përmes korrigjimit të gamës që shfaq më shumë se një miliardë ngjyra për tranzicionet e ngjyrave natyrale dhe hijen delikate. Ky monitor 27 ” ka një rezolucion QHD (2560 x 1440 piksel), kohë të përgjigjes 5 ms (GtG) dhe shkallë rifreskimi 60 Hz.
Lansuar:
18. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SD/MMC
Koha e reagimit [ms]:
5
Pitch [Hz]:
0233
Raporti i shikimit:
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Dritë të pasme LED:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
HDR:
Kodi:
9H.LHTLB.QBE
Pesha kg:
9.5
Frekuencë Hz:
60
Konsumi W:
36,1
Gjerësia mm:
613.8
Lartësia mm:
504,5
Trashësia mm:
213.4
Kontrast 1:
20000000
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Ndriçimi [cdm2]:
300
Picture in Picture [PIPPBP]:
Prodhuesi:
BenQ
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
USB-C:
EAN:
4718755078392
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor BenQ SW270C - LED 27 "
1,416.35 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo