1 / 8
E shitur
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
Foto e Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"

Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
509.16 €
450.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 375.78 €
Ju kurseni 58.23 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitor i përshtatshëm për punë dhe zyrë. Ka ekran 27" QHD me rezolucion 2560 x 1440 piksel, i cili shfaq imazhet përsosmërisht. Ka shpejtësi të reagimit prej 5 ms në frekuencën 75 Hz dhe është pajisur me një mori teknologjish, përfshirë këtu Flicker-free, Low Blue e të ngjajshme, të cilat mbrojnë sytë tuaj dhe u ofrojnë rehati edhe pas një qëndrimi të gjatë para ekranit. Ka hapsirë për këta konektorë: DisplayPort, HDMI, RJ45, USB-C, USB 3.0 Hub, është pajisur me altoparlantë me fuqi 2 W dhe i mbështet standardet VESA.
Lansuar:
19. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Dritë të pasme LED:
USB:
USB Hub:
Pivot:
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Kodi:
272B7QUPBEB/00
Pesha kg:
7.4
Frekuencë Hz:
75
Konsumi W:
25.6
Gjerësia mm:
614
Lartësia mm:
548
Trashësia mm:
257
Kontrast 1:
50000000
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Fuqia dalëse e altoparlantëve W:
4
Koha e reagimit ms:
5
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0233
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
USB-C:
Vendi i prodhimit:
Kina
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Philips 272B7QUPBEB - LED 27"
450.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo