1 / 6
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
Foto e Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "

Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
591.46 €
482.28 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 401.90 €
Ju kurseni 109.18 €
-18%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori Philips 248E9QHSB ju tërheq me ngjyra mahnitëse dhe dizajn të lakuar. Teknologjia me ngjyra ultra të gjerë ju jep një pamje më të qartë. Spektri më i gjerë i ngjyrave të Ultra Wide-Color siguron hije natyrale të gjelbërta, hije të gjalla të kuqe dhe më të thella të blu. Teknologjia me ngjyra shumë të gjerë rrit argëtimin multimedia dhe imazhin, dhe madje edhe produktivitetin. Ky monitor Philips jep imazhe UltraClear 4K UHD (3,840 x 2,160) dhe veprimi i qetë dhe i pandërprerë me teknologjinë Adaptive-Sync. Modaliteti i lojës SmartImage është optimizuar për lojtarët. SmartContrast për detaje të pasura të zeza. HDMI siguron një lidhje të gjithanshme dixhitale. Lidhja DisplayPort për shfaqje maksimale të shpejtë. Gjithashtu, ka altoparlantë të integruar stereo për multimedia.
Pesha [kg]:
7,71
Altoparlantë:
✔, ✔
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
Diagonalja e ekranit [cm]:
31,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Ekran i lakuar:
Frekuenca [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Gama e ngjyrave:
NTSC (97,8%), sRGB (120,5%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
HDMI 2.0:
Hyrje HDMI:
Kodi i prodhuesit:
328E1CA/00
Kodi:
328E1CA/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
49,3
Kontrast [1]:
2500
Kontrasti statik [1]:
2 500
Lloji i ekranit/pamjes:
VA
Montim në mur:
Ndërfaqja audio:
Kufje 3.5mm, hyrje 3.5mm
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1 074, 1 074
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Paketa përmban:
Kabllo audio, kabllo HDMI, kabllo VGA
Përmasat e mbajtëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmasat për montimin VESA:
100 x 100
Pitch [Hz]:
0,181
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Philips, Philips
Raporti i aspektit:
16: 9, 16:9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktimi i dridhjeve:
Reduktimi i dritës blu:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Rezolucioni nativ:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC (97,8%), sRGB (120,5%)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme, Mat
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Varje në mur:
EAN:
8712581758516
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Philips 328E1CA - LED 31.5 "
482.28 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo