1 / 13
E shitur
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi

Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
530.87 €
502.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 418.54 €
Ju kurseni 28.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një monitor gaming me diagonale 32 " dhe rezolucion 2560 x 1440 (QHD). Monitori ka kohë të përgjigjes 1 ms, frekeuncë 144 Hz, raport aspekti 16 : 9, ndriçim 250 cd / m2, kontrast statik 2,500 : 1, lloj të ekranit VA dhe mbështet 16.7 milionë ngjyra. Monitori ka 1 DisplayPort, 1 port hyrës HDMI, 1 port HDMI 2.0. Ndërfaqja audio 3.5mm për kufje. Monitori përfshin FreeSync, reduktimin e dritës blu, reduktimin Flicker, HDR. Ka kënde shikimi horizontale dhe vertikale 178°. Monitori mund të montohet në mur dhe mbështet VESA 75 x 75. Konsumi i monitorit 49 W. Në pako përfshihen kabllo HDMI.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve DisplayPort:
1
Koha e reagimit [ms]:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Numri i porteve HDMI:
1
DisplayPort:
Lojë:
Port hyrës HDMI:
Varet në mur:
FreeSync:
Ekran i lakueshëm:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
HDR:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDMI 2.0:
Ngjyra:
Zezë
Kontrasti statik [1]:
2500
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Pesha [kg]:
5.7
Konsumi i energjisë [W]:
49
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Uebfaqja e prodhuesit:
samsung.cz
Përmasat e mbajtëses VESA:
75 x 75
Raporti i aspektit:
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi shikimit vertikal [°]:
178
Gjerësia [mm]:
710
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Lartësia [mm]:
533,6
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Përmbajtja e paketimit:
Kabllo HDMI
Trashësia [mm]:
272.6
Lloji i ekranit:
VA
Frekuenca [Hz]:
144
Kodi i prodhuesit:
LC32G55TQWUXEN
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Samsung Odyssey G5 - LED 32 ", i zi
502.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo