1 / 8
E shitur
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
Foto e Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB

Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.69 €
42.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.60 €
Ju kurseni 5.97 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përmirësoni përvojat tuaja të lojërave, filmave dhe muzikës me ndriçimin inteligjent të gjallë Govee TV 46-60 SMART LED RGB. 1 6 milionë ngjyra me më shumë se 64 mënyra efektesh dhe sinkronizimi me muzikën do ta ngrenë përvojën e shikimit të televizorit ose lojërave në një nivel të ri. Ato kontrollohen me zë nëpërmjet Siri, Amazon Alexa ose Google Assistant ose nëpërmjet aplikacionit Govee Home. Drita e pasme me ngjyra e zmadhon në mënyrë optike imazhin dhe gjithashtu kursen sytë tuaj. Falë mikrofonit të integruar, shiritat e dritës sinkronizohen pa probleme me muzikën tuaj ose tingujt e ambientit nga televiziori / kompjuteri juaj ndërsa shikoni filma ose luani lojëra.

Menaxho me lehtësi cilësimet e ngjyrës dhe intensitetit të dritës me aplikacionin Govee Home. Aplikacioni është falas për t'u shkarkuar në Google Play dhe AppStore. Përveç kësaj, ju keni akses në funksionin e kohëmatësit, ngjyrat DIY, modalitetin e videos, sinkronizimin e muzikës dhe modalitetet e skenës. Shiritat LED instalohen në pjesën e pasme të televizorëve ose monitorëve 46-60 inç - jo të optimizuar për televizorë të lakuar. Në paketë ka 4 shirita, të cilët lidhen me shirita fleksibël. 2 anësore me gjatësi 0.5m dhe 2 më të gjata me gjatësi 1m, të cilat instalohen me shirita 3M në pjesën e pasme të televizorit ose monitorit. Funksionohet nëpërmjet USB-së direkt nga televizori ose një karikues USB (nuk përfshihet në paketë). Kërkohet një tension prej 5V/2A për performancë të plotë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Kontroll zanor:
✔, Në anglisht
Bluetooth:
RGB:
LED:
E përshtatshme për TV:
Protokolli:
Amazon Alexa, Google assistant
Ulje e dritës:
Jetëgjatësia [h]:
50 000
Kromatizimi minimal [K]:
2200
Kromatizimi maksimal [K]:
6 500
Përputhshmëria:
Amazon Alexa, Google assistant
Funksioni:
Në mënyrë të pavarur
Ndryshimi i ngjyrave:
Temperatura e ngjyrës së dritës:
E rregullueshme
Vendosja:
Brendshme
Mbështet OS:
Android, iOS
Vizualizimi i muzikës:
EAN:
6974316991786
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ndriçim për gaming dhe TV 46-60" Govee RGB
42.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo