1 / 1
Foto e Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër

Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.44 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
06 qershor 2024 - 07 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson C13T34724010 është ngjyrë e kaltër e përshtatur për printerët WF-3720DWF dhe WF-3725DWF. Aksesori ju ofron printim të cilësisë lartë për deri në 950 faqe me mbulim standard prej 5 %. Ngjyra ka vëllim prej 10.8 ml.
Kodi i prodhuesit:
C13T34724010
Lansuar:
29. 12. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson WorkForce Pro WF-3720DWF, Epson WorkForce Pro WF-3725DWF
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/950
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Epson
Volum (ml):
10.8
EAN:
8715946632155
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër
37.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo