1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër

Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34.72 €
28.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.45 €
Ju kurseni 6.59 €
-19%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson C13T34724010 është ngjyrë e kaltër e përshtatur për printerët WF-3720DWF dhe WF-3725DWF. Aksesori ju ofron printim të cilësisë lartë për deri në 950 faqe me mbulim standard prej 5 %. Ngjyra ka vëllim prej 10.8 ml.
Kodi i prodhuesit:
C13T34724010
Lansuar:
29. 12. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson WorkForce Pro WF-3720DWF, Epson WorkForce Pro WF-3725DWF
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/950
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Epson
Volum (ml):
10.8
EAN:
8715946632155
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Epson C13T34724010, e kaltër
28.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo