1 / 1
Foto e Ngjyrë hiri Canon PGI-571 G

Ngjyrë hiri Canon PGI-571 G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.74 €
24.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.63 €
Ju kurseni 2.98 €
-11%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra Canon CLI-571 GY është për zëvendësimin e ngjyrës për printerët Canon. Ngjyra është e përshtatshëm për printimin e fotografisë profesionale dhe dokumenteve. Rimbushja përmban ngjyrë të hirtë 7ml.
Kodi i prodhuesit:
0389C001
Lansuar:
5 Shtator 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751, Canon PIXMA MG7752, Canon PIXMA MG7753, Canon PIXMA TS8050, Canon PIXMA TS8051, Canon PIXMA TS8052, Canon PIXMA TS8053, Canon PIXMA TS9050, Canon PIXMA TS9055
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Hirtë
Për printer:
Canon
Volum (ml):
7
Vendi i prodhimit:
EAN:
4549292032994
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë hiri Canon PGI-571 G
24.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo