1 / 1
Foto e Ngjyrë printeri Canon PGI-571 BK, e zezë

Ngjyrë printeri Canon PGI-571 BK, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.77 €
24.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.65 €
Ju kurseni 2.99 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra e zezë Canon PGI-571 BK është zëvendsim i ngjyrës për printerët Canon. Është i prodhuar për printerët Canon Pixma MG5750, MG5751, MG5752, MG5753, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG7750, MG7751, MG7752, MG7753. Këta printerë janë të dizajnuar më së shumti për shtëpi. Janë të përshtatshme për të printuar fotografi profesionale dhe dokumente për biznes.
Kodi i prodhuesit:
0385C001
Lansuar:
5 Shtator 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
Volum (ml):
7
EAN:
4549292032932
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë printeri Canon PGI-571 BK, e zezë
24.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo