1 / 1
Foto e Orë digjitale me alarm Oregon Scientific RM368P

Orë digjitale me alarm Oregon Scientific RM368P

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
82.52 €
55.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.37 €
Ju kurseni 26.88 €
-33%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Oregon Scientifc është një prodhues i stacioneve të motit dhe orëve digjitale që janë të rëndësishme për jetët tona. Alarmi Oregon Scientific RM368P tregon kohën, datën dhe ditën dhe po ashtu tregon shpejt temperaturën në Celsius dhe Farenhajt. Nuk ka nevojë për ta ri-rregulluar kohën për shkak se alarmi është i kontrolluar nga sinjali i radios DFC-77. Paraqet informatat në format 12 dhe 24 orë. Alarmi punon me një përshtatës AC dhe dy pjesë të baterive CR2032. Ka ngjyrë të bardhë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Orë me alarm:
Orë me radio:
Gjerësia [mm]:
142
Trashësia [mm]:
18
Pesha [g]:
110
Energjia:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Uebfaqja e prodhuesit:
oregonscientific.com
Data e lansimit:
5 Tetor 2016
EAN:
4891475046114
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë digjitale me alarm Oregon Scientific RM368P
55.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo