1 / 1
E shitur
Foto e Orë Garmin fenix6 PRO Sapphire, e hirtë/e zezë

Orë Garmin fenix6 PRO Sapphire, e hirtë/e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,193.70 €
1,054.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 879.11 €
Ju kurseni 138.76 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Garmin fenix6 PRO Sapphire është ora perfekte për atletët dhe aventuristët e apasionuar për shkak të dizajnit të saj dhe multifunksionalitetit që ofron. Përmes kësaj ore ju mund të luani muzikën tuaj të preferuar, të shikoni hartën që e ofron sistemi i navigimit, të masni pulsin e zemrës suaj gjatë aktivitetit fizik apo ecjes në natyrë. Garmin fenix6 PRO Sapphire posedon ekran 1.3'', 32GB memorie, jetëgjatësi të baterisë deri në 14 ditë. Përveç kësaj, ajo posedon edhe sensorët si: akselerometër, altimetër, barometër, oksimetër, busullë. Është shumë e qëndrueshme dhe rezistente ndaj ujit deri në 10ATM, si dhe është kompatibile me Android dhe iOS. Vjen me ngjyrë të hirtë/zezë.
Lansuar:
30. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
WiFi:
Mbështetje për NFC:
GPS:
Busull:
Barometër:
Intervale të ushtrimeve:
Lajmërues:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistenca ndaj ujit:
Materiali i rripave:
Silikon
Xham:
Safir
Diagonalja e ekranit:
1.3
Kodi:
010-02158-92
Galileo:
GLONASS:
Gyroskop:
Accelerometer:
Gjerësia mm:
47
Lartësia mm:
47
Trashësia mm:
14,7
Pesha g:
83
Memorie e brendshme GB:
32
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Materiali i mbrojtëses:
Çelik, polimer
Golf:
Vrapim:
Çiklizëm:
Skijim:
Taste:
Notim:
Triatlon:
Oksimetër:
Lloji i rezistencës së ujit:
10 ATM (100m)
Pagesa përmes celularit:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Jetëgjatësia e parashikuar e baterisë:
14
Ecje - fitnes:
Gjerësia e rripit [mm]:
22
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8594068043205
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë Garmin fenix6 PRO Sapphire, e hirtë/e zezë
1,054.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo