1 / 1
Foto e Pako ngjyrash Epson Multipack C13T26164010

Pako ngjyrash Epson Multipack C13T26164010

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
83.03 €
78.08 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 65.07 €
Ju kurseni 4.95 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti Epson C13T26164010 paraqet një produkt praktik, i cili përmban fishekë mbushës të ngjyrës së zezë, vjollcë dhe asaj të verdhë. Fishekët janë dizajnuar për Epson Expression Premium XP-600/605-XP/XP-700 dhe XP-800. Prodhuesi siguron realizimin e 220 deri në 300 faqeve të printuara me mbulueshmëri standarde prej 5% të secilës ngjyrë. Volumi i ngjyrës së zezë është 6.2 ml ,ndërsa volumi i ngjyrave të tjera është 4.5 ml. Volumi total i produktit është 19.7 ml.
Kodi i prodhuesit:
C13T26164010
Lansuar:
19 Shtator 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson Expression Photo XP-750, Epson Expression Premium XP-600, Epson Expression Premium XP-700, Epson Expression Premium XP-800, Epson XP 600, Epson XP 700, Epson XP 800
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), verdhë
Për printer:
Epson
EAN:
8715946519869
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pako ngjyrash Epson Multipack C13T26164010
78.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo