Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

-14%
-12%
Kartelë zgjerimi Evolveo Serial RS232 & LPT PCIe
17.99 € 20.22 €
Përfshirë TVSH
-23%
Kartelë zgjerimi Evolveo 2x Serial 232 PCIe
19.28 € 24.76 €
Përfshirë TVSH
-23%
Kartelë zgjerimi Evolve LPT PCIe
19.19 € 24.76 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi AXAGON PCEA-P1N
19.79 €
Përfshirë TVSH
-1%
Kartë zgjerimi ASUS HYPER M.2 X16 V2
59.71 € 60.31 €
Përfshirë TVSH
-4%
Kartë zgjerimi ASUS HYPER M.2 X16 GEN 4
78.47 € 81.21 €
Përfshirë TVSH
-5%
Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express 4-porte
33.75 € 35.30 €
Përfshirë TVSH
-3%
Kontroller Microsemi Adaptec SmartRAID 3101-4i Single
637.46 € 657.08 €
Përfshirë TVSH
-9%
Kontroller Axago PCI-Express 2-porte
26.73 € 29.30 €
Përfshirë TVSH
-13%
Kartelë e rrjetit Axago PCIA-S2 PCI
19.70 € 22.45 €
Përfshirë TVSH
-6%
Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express
30.67 € 32.47 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi ASUS USB 3.1 2
19.96 €
Përfshirë TVSH
-8%
Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C
34.61 € 37.44 €
Përfshirë TVSH