1 / 2
Foto e Pastë Endorfy Pactum 4 / 1.5g
Foto e Pastë Endorfy Pactum 4 / 1.5g

Pastë Endorfy Pactum 4 / 1.5g

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.37 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Baza e një paste të mirë përçuese të nxehtësisë është aplikimi i lehtë dhe i përshtatshëm. Pactum 4 është i pajisur me një shpatull, gjë që e bën shumë më të lehtë. Aplikoni një pikë ose vijë Pactum 4 në procesor dhe përdorni një shpatull për të krijuar një shtresë të hollë. Më pas thjesht shtoni dhe fiksoni ftohësin. Përçueshmëria e tij termike është 12 W/mK. Ka një dendësi prej 2.6 g/cm3. Kjo paketë përmban 1.5 g pastë.
Përçueshmëria termike [W/mK]:
12
Pesha [g]:
1.5
Dendësia [g/cm³]:
2.6
Uebfaqja e prodhuesit:
endorfy.com
Në dispozicion nga:
27. 1. 2023
Kodi:
EY0C003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
5903018666358
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pastë Endorfy Pactum 4 / 1.5g
8.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo