1 / 6
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela
Foto e Pastrues ajri ETA Nubela

Pastrues ajri ETA Nubela

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
194.78 €
172.11 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 143.42 €
Ju kurseni 22.68 €
-12%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pastruesi i ajrit ETA Nubela punon me filtrim në një nivel të shkëlqyeshëm, duke hequr deri në 99.97% të papastërtive. Ky pastrues elegant dhe i fuqishëm është i shkëlqyeshëm për ata që vuajnë nga alergjia ose për familjet me kafshë shtëpiake. Trupi kompakt i pastruesit ETA Nubela fsheh një filtrim shumë efikas, i cili eliminon aromat, grimcat e pluhurit dhe kap flokët e kafshëve. Shkatërron deri në 99.97% të papastërtive. Ai përbëhet nga tre pjesë - një filtër efikas HEPA, një filtër karboni dhe një para-filtër najloni. Me këtë pajisje, pastruesi pastron në mënyrë të besueshme ajrin e dhomës me një sipërfaqe deri në 20 m 2. Pastruesi ETA Nubela gjithashtu ka një funksion jonizues, i cili bazohet në prodhimin e joneve negative dhe oksigjenit aktiv. Kjo do të rrisë cilësinë e ajrit në shtëpinë tuaj në një nivel edhe më të lartë. Kontrolli i këtij pastruesi është një çështje shumë e thjeshtë. Kontrolli i prekjes, dritat treguese për ndryshimin e filtrit, drita e integruar të natës, modaliteti i gjumit me zhurmë shumë të ulët dhe 3 shpejtësi të ventilatorit. Të gjitha këto karakteristika do ta bëjnë më të lehtë për përdorimin e pastruesit. Pastruesi nuk zhgënjen edhe kur transportohet nga një vend në tjetrin, doreza ergonomike shërben për trajtim të lehtë. Falë dizajnit të tij elegant, Nubela është një ndihmës i mirë në luftën kundër grimcave të pluhurit, aromave dhe polenit. Filtri me jetë të gjatë 3in1 HEPA mund të trajtojë deri në 4,300 orë punë dhe më pas mund të blihet lehtësisht. Pastruesi i ajrit ETA Nubela mund t'ju qëndrojë për një kohë vërtet të gjatë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETA256990000
Pesha kg:
2,93
Gjerësia mm:
220
Lartësia mm:
460
Trashësia mm:
220
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Niveli i zhurmës dB:
53
Fuqia W:
35
Filter HEPA:
Lansuar:
18. 3. 2021
Prodhuesi:
ETA
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
8590393289486
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pastrues ajri ETA Nubela
172.11 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo