Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-8%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 7CO me alarm

73.30 € 78.95 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor i tymit Netatmo Smart

150.46 € 159.87 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.43 € 42.25 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor tymi dhe zjarri Kidde 29HD-L

39.43 € 42.25 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 5CO

60.13 € 63.89 €
Përfshirë TVSH

Detektor tymi Somfy Somfy One+, i bardhë

116.59 €
Përfshirë TVSH
-6%

Sensor tymi/nxehtësie 3në1 YALE SYNC, i bardhë

101.53 € 107.18 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor tymi pa kabllo iGET SECURITY P14

37.55 € 39.99 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor zjarri dhe tymi Kidde 10Y29

53.54 € 57.31 €
Përfshirë TVSH