Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-7%
-12%

Detektor tymi dhe zjarri Kidde 29HD-L

39.38 € 44.31 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor tymi wireless iGET SECURITY M3P14

49.25 € 52.21 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor zjarri dhe tymi Kidde 10Y29

53.20 € 60.10 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor i tymit Netatmo Smart

148.93 € 167.68 €
Përfshirë TVSH
-25%
New Product

Detektor tymi Meross Smart

58.13 € 76.88 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor tymi Somfy Somfy One+, i bardhë

115.37 € 122.28 €
Përfshirë TVSH

Detektor Honeywell R200C2-E, monitor CO2

127.22 €
Përfshirë TVSH
-10%
-11%

Detektor tymi pa kabllo iGET SECURITY P14

37.40 € 41.94 €
Përfshirë TVSH
-11%

Detektor i tymit iQtech SmartLife SM01, Wi-Fi

65.04 € 72.93 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.38 € 44.31 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 5CO

59.12 € 67.01 €
Përfshirë TVSH
-3%
New Product

Sensor tymi/nxehtësie 3në1 YALE SYNC, i bardhë

96.62 € 98.59 €
Përfshirë TVSH
-6%