1 / 2
E shitur
Foto e Përshtatës DJI, HDMI - HDMI Tip-C, F / M, për syze DJI
Foto e Përshtatës DJI, HDMI - HDMI Tip-C, F / M, për syze DJI

Përshtatës DJI, HDMI - HDMI Tip-C, F / M, për syze DJI

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.68 €
15.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.19 €
Ju kurseni 9.85 €
-39%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë të videove nga kontrolluesi Inspire tek syzet virtuale DJI Goggles. Ky përshtatës do t'ju lejojë ta bëni këtë. Duhet të lidhet përmes një kablloje HDMI të rezervuar për DJI Goggles. Pajisja është në përputhje me syzet virtuale DJI Goggles dhe dronët profesionistë nga seritë DJI Inspire 1.
Lansuar:
27. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CP.PT.000877
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës DJI, HDMI - HDMI Tip-C, F / M, për syze DJI
15.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo