1 / 4
Foto e Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera
Foto e Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera
Foto e Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera
Foto e Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera

Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.70 €
17.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.82 €
Ju kurseni 2.92 €
-15%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një përshtatës për kamera dhe sisteme GoPro. Përbëhet nga plastika dhe ka bazë 1/4".
Lansuar:
21. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
4467
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Hama
Mbajtëse për:
Fotoaparat
Lloji i mbajtësit:
Adapter
EAN:
4007249044679
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës Hama për sisteme GoPro dhe kamera
17.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo