1 / 2
Foto e Përshtatës PremiumCord USB 2.0, HUB me 4-porte, i zi
Foto e Përshtatës PremiumCord USB 2.0, HUB me 4-porte, i zi

Përshtatës PremiumCord USB 2.0, HUB me 4-porte, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18.65 €
16.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.90 €
Ju kurseni 1.97 €
-11%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Përshtatësi është i dizajnuar për të zgjeruar numrin e porteve USB në kompjuterin tuaj, laptopin ose pajisje të tjera. HUB përmban një total prej tre porteve USB 2.0 + një porti miniUSB, të cilët janë nga prapa në përputhje me USB 1.1. Ky përshtatës ka një shkallë transferimi prej 480 Mbps.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB 3.0:
HUB:
Numri i porteve USB:
3
Porte tjera:
Mini USB
Kodi:
Ku2hub4wk
Lansuar më:
9. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
EAN:
8592220004743
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës PremiumCord USB 2.0, HUB me 4-porte, i zi
16.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo