1 / 5
Foto e Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë
Foto e Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë
Foto e Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë
Foto e Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë
Foto e Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë

Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.86 €
29.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.81 €
Ju kurseni 4.08 €
-12%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Me një saktësi prej 50 g, Xiaomi LPN4004GL peshon progresin tuaj në detaje. Gjithçka është edhe më e përshtatshme me aplikacionin Mi Fit, i cili është në përputhje me Android 4.4+ dhe iOS 7.0+. Aplikacioni përdor grafikë të qartë për të shfaqur informacione mbi peshën dhe progresin. Ai gjithashtu tregon indeksin e masës trupore të BMI, i cili ju lejon të rregulloni mënyrën tuaj të stërvitjes ose planin e dietës. Vendosni peshoren Xiaomi Mi Smart Scale në 16 profile të përdoruesit. Peshorja më pas njeh kush peshon aktualisht. Ju gjithashtu keni mundësinë e veçantë për të përdorur modalitetin e miqve në mënyrë që njerëzit e tjerë të përdorin peshoren pa lënë asnjë gjurmë. Peshorja Mi Smart Scale 2 është e mbuluar me xham të zbukuruar dhe përmban një ekran LED interesant, i cili fshihet pa masë në modalitetin sleep. Sapo të shtypni në peshoren tuaj Xiaomi, ekrani 161-LED do të ndizet për të siguruar një ekran të qartë. Për më tepër, ekrani i peshores është i pajisur me një senzor të dritës që rregullon shkëlqimin sipas ambientit të tij për rritjen e lexueshmërisë. Për shkak se peshorja përdorur Bluetooth 5.0 me konsum të ulët të energjisë, transferimi i të dhënave është më i shpejtë dhe më i qëndrueshëm.

Bluetooth:
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Furnizim me energji elektrike:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
473626
Kodi:
473626
Lansuar:
10. 9. 2019
Materiali:
Qelq
Mbështet OS:
Apple iOS, Google Android
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1200
Prodhuesi:
Xiaomi, Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Thellësia [mm]:
22
Trashësia [mm]:
22
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6934177708022
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë
29.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo