Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB

Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
50.99 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ky hard disk ka tipare të shkëlqyera fizike dhe teknologjike për performancë të përsosur. I përket teknologjisë SSD me format M.2 2242 e memorie MLC dhe ka kapacitet 64GB. Shpejtësia e leximit arrin vlerë 520 MB/s ndërsa shpejtësia e shkrimit 100 MB/s. Është dizajnuar për kompjuterë dhe laptopë. Ka rezistencë të lartë ndaj ndikimeve të jashtme.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Teknologjia:
M.2 SATA
Formati i diskut:
M.2 2242
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Leximet IOPS:
50 000
Hyrjet IOPS:
25 000
Kodi:
TS64GMTS400S
Gjerësia mm:
42
Lartësia mm:
22
Trashësia mm:
3.58
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
5
Kapaciteti GB:
64
Shpejtësia e leximit MBs:
520
Shpejtësia e shkrimit MBs:
100
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
180
Lansuar:
19. 1. 2021
MTTF ose MTBF [milion orë]:
2
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
SSD
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB
50.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo