Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)
Foto e Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)
Foto e Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)

Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.75 €
9.15 €
-16%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Kompania Arctic sjell në treg pastën e saj që përmban MX-4 e cila ofron rezultate të shkëlqyera edhe në presion të ulët, me një konsistencë ideale që e bën MX-4 që të përdoret lehtë. Pasta është e përbërë nga grimca të karbonit mikro që çojnë në përçueshmëri shumë të lartë termike, që garanton shpërndarje të shpejtë dhe efikase të nxehtësisë nga CPU ose GPU. Me përçueshmërinë e lartë prej 8.5 W / mK, është shoqëruesi më i mirë për përshpejtuesit automatikë. Përveç kësaj, ajo nuk përmban grimca metalike dhe nuk shkakton ndonjë dëm në qoftë se ngjitet aksidentalisht në pajisje tjera elektrike. Krahasuar me pasta metalike dhe silikoni, efektiviteti i MX-4 nuk ulet me kalimin e kohës. Pas aplikimit, nuk do t'ju duhet të bëni përsëri pas një kohe, pasi ajo do të zgjasë për më shumë se 8 vjet. Tubi përmban 4 gram paste.
Dendësia [g/cm³]:
2.5
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
Arctic
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
4
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Konsistenca [Pa·s]:
870
EAN:
8727670095854
Lansuar:
15. 12. 2018
Kodi:
ACTCP00002B
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)
7.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo