Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
Foto e Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6

Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6

Vlerëso
Kodi:
510.89 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Çip grafik:
GeForce RTX 3060
Garancioni:
1 vit
Lidhës:
3 x DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.6
Prodhuesi:
Zotac
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kartë grafike Zotac Gaming Geforce RTX 3060 Twin Edge, 12GB GDDR6
510.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo