Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
Foto e Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4

Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
122.11 €
127.77 €
-5%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave. Kjo është një kartë grafike me cilësi të lartë, me profil të ulët. Kërkon një slot të caktuar PCIe 3.0 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Pascal dhe ofron një frekuencë deri në 1417 MHz rritje në mënyrën OC. U përdor memorie GDDR4 me një kapacitet prej 2 GB dhe një frekuencë prej 2,100 MHz (efektive). Bus 64-bit. Karta ofron 1x port HDMI dhe 1x port DVI-D. Nga teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura, karta ofron: DirectX 12 dhe OpenGL 4.5. Karta zë 1 slot në madhësi dhe është e gjatë 150 mm. Përfshihet një mbajtës i profilit të ulët të zëvendësueshëm.
EAN:
4719331303280
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Në dispozicion nga:
24. 3. 2021
Shpejtësia e kujtesës grafike (efektive) [Gbps]:
2 100
Numri :
384
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
1-Slot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia e kartës [m]:
149,9
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
64
Kodi i prodhuesit:
GV-N1030D4-2GL
Ftohës:
Aktiv
Çip grafik:
GeForce GT 1030
Ftohja:
Aktive
Kartë grafike 'Low Profile':
Po
Profili i ngrohësit:
1-Slot
Virtual Reality:
Po, Po
Prodhuesi i çipave grafikë:
NVIDIA
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA
Kartë grafike me profil të ulët:
Po
Shpejtësia e memories grafike efektive Gbps:
2100
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2 048, 2048
Lloji i memories grafike:
GDDR4
Lidhës:
DVI-D (1x), HDMI 2.0b (1x), DVI-D (1x), HDMI 2.0b (1x)
Për tu përdorur në:
Multimedial
Lansuar:
25. 3. 2021
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Standardi i busit:
PCI-Express 3.0
Mbështetje për DirectX:
12
Konektorët për furnizim me energji:
nuk kërkon
Kodi:
GV-N1030D4-2GL
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kartë grafike GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2GB GDDR4
122.11 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo