Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF
Foto e Procesor  Intel Core i7-12700KF

Procesor Intel Core i7-12700KF

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
515.14 €

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një procesor i gjeneratës së 12-të Alder Lake i krijuar për prizën LGA 1700. Ofron 8 + 4 bërthama fizike (8 performancë + 4 efikase, 20 fije). Frekuenca e tyre është 2.7 / 3.6 GHz dhe deri në 3.8 / 4.9 GHz në modalitetin Turbo (bërthama efikase / performancë). Ai ofron një 25 MB SmartCache buffer dhe një proces prodhimi 10 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memoriet deri në DDR5 4800 MHz dhe DDR4 3200 MHz. Mbështet PCI-Express 5.0 / 4.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 125 W (deri në 190 W në modalitetin turbo).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Emërtimi i modelit:
Core i7
Frekuenca operuese [MHz]:
3 600
Prodhuesi:
Intel
Pajisje speciale:
Mbingarkesë automatike, HyperThreading
Ftohës në paketë:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
intel.com
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Madhësia e cache L3 [kB] (shuma):
12 288
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Procesor Intel Core i7-12700KF
515.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo