Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Ftohës AIREN RedWings60HH, 60 mm, i kuq - zi

Kodi i produktit:
95667
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8591897030192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW60HH
Lansuar:
27 Gusht 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,130 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Airen RedWings60HH me dimension 60 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Airen ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 17.2 dBA, dhe mundëson qarkullim të ajrit deri 11.8 CFM, dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të konektuesit me 3-gjilpëra në 12 V energji me kabllo 300 mm të gjatë. Dimensionet e ftohësit janë 60 x 60 x 25 mm, i cili vjen me kaçavidat dhe pjesët antivibrim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8591897030192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN - FRW60HH
Lansuar:
27 Gusht 2011
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
60 x 60
Niveli i zhurmës (dB):
17,2
Përmasat [mm]:
60 x 60 x 25
Prodhuesi:
Airen
Shpejtësia e ajrit (CFM):
11,8
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Bashkangjitja Ftohës AIREN RedWings60HH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE