Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Ftohës EVOLVEO, 140 mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
181019
EAN:
8594161337171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CZE FAN 14 RED
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit EVOLVEO me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 15.96 dB, dhe qarkullim të ajrit 24.12 CFM, dizajni i veqantë dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161337171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CZE FAN 14 RED
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
15,96
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ajrit (CFM):
24,12
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800

Bashkangjitja Ftohës EVOLVEO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE