Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Burner Verbatim DVD-RW Slimline, USB 2.0, i zi

Kodi i produktit:
248859
EAN:
0239425350418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi:
53504
Lansuar:
15. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni një laptop portativ pa burner DVD, Verbatim Slimline është pikërisht ajo që ju nevojitet. Mund ta përdorni për të ruajtur ndonjë fajll të rëndësishëm që nuk dëshironi ta humbisni, siç janë fotot, videot e familjes ose dokumente të rëndësishme. Burneri i jashtëm i DVD-së mundësohet nga një port USB duke përdorur një kabllo USB të formës Y ose një furnizim të jashtëm të energjisë. Është pak më e madhe se një DVD, kështu që ju mund ta mbani me vete kudo që të shkoni. Burner i jashtëm DVD është projektuar për shkrimin dhe transkriptimin e të dhënave në një disk CD / DVD. Ruan deri në 8.5 GB në një DVD me dy shtresa dhe deri në 4.7 GB në një DVD standarde. Ka një ndërtim të hollë me një mbështjellës alumini. Përputhet plotësisht me standardet e teknologjisë së arkivimit MDISC, ajo është e pajisur me një ndërfaqe USB 2.0, me peshë 340 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0239425350418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi:
53504
Lansuar:
15. 11. 2018
Lloji:
DVD vypalovacka
Pesha [g]:
340
Prodhuesi:
Verbatim
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
USB:

Bashkangjitja DVD Burner Verbatim DVD-RW Slimline edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE