Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

AXAGON ADA-17 ADA-17

Kodi i produktit:
229210
EAN:
8595247903518
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-17
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Axagon ADA-17 është kartelë e jashtme e zërit e cila ju ofron portin e mikrofonit dhe kufjeve në mënyrë që të dëgjoni zërin e kompjuterit tuaj edhe nëse nuk keni kartelë të brendshme. Aksesori arrinë frekuencë maksimale deri në 96 kHz, ka 93dB nivel të zhurmës dhe ju mundëson të lidhni 2 altoparlant në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903518
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-17
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
22. 1. 2018
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
93
Prodhuesi:
AXAGON
Slot standard Bus:
USB 2.0

Bashkangjitja AXAGON ADA-17 ADA-17 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE