Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Kontrollorë dhe karta rrjeti

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Pajisje e jashtme ASUS TRANSFER EXPRESS
20.42 €
Përfshirë TVSH
-11%
Kartelë zgjerimi Evolve LPT PCIe
21.76 € 24.28 €
Përfshirë TVSH
-5%
Adapter DeLock 2.5
45.28 € 47.47 €
Përfshirë TVSH
USB SanDisk Cruzer Glide, 32GB, i zi
10.92 €
Përfshirë TVSH
-1%
Kontroller AXAGON, PCEM2-DC, 8 GBps
29.32 € 29.40 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi AXAGON PCEA-P1N
19.41 €
Përfshirë TVSH
USB për WiFi Asus USB-AC51
34.19 €
Përfshirë TVSH
-1%
USB WiFi ZyXEL NWD6605 USB 3.0
26.88 € 26.97 €
Përfshirë TVSH
-3%
-9%
USB SanDisk Ultra - 64GB, kuqe
16.80 € 18.40 €
Përfshirë TVSH
Përshtatës rrjeti HPE 331T - 4x 100 / 1000
225.83 €
Përfshirë TVSH
-8%
Mini-adapter Wireless USB Tenda W311
9.83 € 10.67 €
Përfshirë TVSH
-11%
Kartelë për WiFi PCIe D-Link DWA-582
44.11 €
Përfshirë TVSH
Adapter ASUS USB-AC53 me WiFi
44.02 €
Përfshirë TVSH
-28%
Kartë e rrjetit ASUS PCE-AX58BT
76.37 € 105.69 €
Përfshirë TVSH
USB WLAN NET Tenda U6
21.68 €
Përfshirë TVSH
-4%
Kartelë e rrjetit ASUS PCE-AX3000
68.89 € 71.24 €
Përfshirë TVSH
Kartelë rrjeti Strong USB 600
24.45 €
Përfshirë TVSH