Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

USB SanDisk Ultra - 64GB, kuqe

Kodi i produktit:
225523
EAN:
619659145897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10.8
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46R

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Ultra është një USB flash drive me cilësi të lartë që siguron shpejtësi leximi të të dhënave deri në 100MB / s dhe të shkrimit deri në 40MB / s. Për të dhënat, disku ka një kapacitet prej 64 GB dhe mbështet portën USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A. Dizajni elegant ka një virmë për çelsa dhe hapet me mekanizmin pull-out, gjë që ju mundëson ta merrni ngado që të shkoni dhe t'i mbani të gjitha dokumentet, video apo fotot gjithmonë të sigurta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659145897
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10.8
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46R
Lartësia (mm):
56,8
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
100
Shpejtësia e shkrimit (teorike) [MB/s]:
40
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Trashësia [mm]:
21,3
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE