Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller AXAGON PCEM2-D

Kodi i produktit:
249201
EAN:
8595247903846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEM2-D
Lansuar:
19. 11. 2018
Lloji i porteve dalëse:
M.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatës i brendshëm lejon që deri në dy M.2 SSD të lidhen me një PC përmes PCI-Express. Është zgjedhja ideale për të azhurnuar një kompjuter desktop që nuk ka një slot M.2. Përshtatësi mbështet si SATA me tastin B, ashtu edhe NVMe me tast M (PCI-Express) M.2 SSD, të njëanshëm dhe të njëanshëm. Reduktimi nuk ka kufizime të kapacitetit të SSD-ve dhe kartat M.2 të të gjitha madhësive deri në 110 mm mund të përdoren. Sigurisht, të dy disqet punojnë njëkohësisht. Ndërfaqja PCI-Express 3.0 4-lane e përputhshme me slote x4, x8 dhe x16 mund të arrijë shpejtësi deri në 8 GBps. Kur përdorni SSD NVMe, normat e bitit do të jenë disa herë më të larta se disqet standarde SATA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEM2-D
Lansuar:
19. 11. 2018
Lloji i porteve dalëse:
M.2
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE