Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster HTK-002

Kodi i produktit:
65001
EAN:
4719512002940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTK-002-U1-GP
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
0.82

Si të porosisim në Gjirafa50?

540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartelat grafike dhe CPU-të është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura deri 117 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 0.8 W / m° C .

Vlerësimet

perfekt!
perfekt!!
perfekt per cpu.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512002940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTK-002-U1-GP
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
0.82
Pesha [g]:
2
Prodhuesi:
CoolerMaster
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE