1 / 1
Foto e Plastifikues Peach Office 2 në 1 PBP105

Plastifikues Peach Office 2 në 1 PBP105

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.31 €
48.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.70 €
Ju kurseni 8.47 €
-15%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Plastifikuesi personal Peach Office 2 në 1 është produkti ideal për përdorim në shtëpi apo zyre. Siguron plastifikim të mirë për A4. Trashësi prej 60 deri në 100 mikrone për plastifikim fantastik. Makina arrin të ngrohet për rreth 3 minuta. Pajisja është shumë e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur. Shpejtësia e pajisjes është 3 fleta për minutë. Maksimumi i gjerësisë së produktit është 220 mm. Kurse maksimumi i fuqisë së saj kap vlerën prej 0.6 mm.
Formati:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
100
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
220
Kodi i prodhuesit:
510973
Kodi:
PBP105
Lansuar:
23 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë
Përqindja e dështimit:
1,60 %
Prodhuesi:
Peach, Peach
Ueb-i i prodhuesit:
Peach-distribution.cz
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640164825359
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Plastifikues Peach Office 2 në 1 PBP105
48.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo