1 / 1
E shitur
Foto e Plastifikues Sencor SLA 210

Plastifikues Sencor SLA 210

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.70 €
35.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.78 €
Ju kurseni 7.96 €
-19%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Plastifikuesi personal Sencor SLA 210 A4 është i përshtatshëm për zyre të vogla apo shtëpi. Ofron plastifikim kualitativ të dokumenteve të llojit A4. Plastifikuesi përdor filma nga 150 deri në 250 mc. Shpejtësia e plastifikimit është rreth 30 cm në minutë. Punon pa zhurmë, si dhe ka sistem prej dy cilindrave rrotullues. Përparësia e tij qëndron në lehtësinë e përdorimit dhe ekonomizimin - ai përdor 50% më pak energji sesa plastifikuesit tjerë. Po ashtu, ka sistem ABS përmes të cilit mund ta lironi lehtësisht dokumentin e bllokuar. Është i përshtatshëm për plastifikimin e certifikatave, fotove, dokumenteve, vizatimeve, ftesave, etj.
Kodi i prodhuesit:
8590669145362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përmasat [mm]:
330 x 190 x 57
Pesha në kg:
0,83
Format:
A4
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Gjerësia e folies [mikrometër]:
250
Koha e ngrohjes [minuta]:
3
Prodhuesi:
Sencor
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669145362
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Plastifikues Sencor SLA 210
35.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo