1 / 4
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320

Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
114.39 €
102.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 85.45 €
Ju kurseni 11.84 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është pllakë amë me AMD A320 chipset. Ofron një portë AMD AM4 me mbështetje të procesorit AMD Ryzen / 7. Gjenerata A / Athlon. Pllaka ofron 4 porte DIMM për memorie DDR4 (dy kanale) deri në 64GB dhe mbështet deri në 2400/2666 MHz (Seria A dhe Athlon / Ryzen) dhe deri në 3200 MHz OC (Ryzen). Kjo pllakë ofron porte: 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 (x16), 1x PCI-E 3.0 x16 (x8) dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disk, pllaka ka 6x lidhës SATA 6 Gb / s dhe 2x lidhës M.2. Pllaka i përlet formatit mATX.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x)
Numri i lidhësve SATA eSATA :
6
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
EAN:
4712900765373
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
102.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo