1 / 8
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570

Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
679.21 €
573.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 477.89 €
Ju kurseni 105.75 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një pllakë amë e cila përdor ftohje të lëngët dhe është e pajisur me setin e çipave AMD X570. Ajo ofron prizë AMD AM4 me mbështetje të procesorit të gjeneratës së 3/2-të AMD Ryzen ose gjeneratës së 2-të/1-rë me grafikë Vega. Kjo pllakë ofron 4 slote DIMM (dual-channel) DDR4 me kapacitet deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 3200 MHz dhe deri në 4400 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në pllakë), 10x USB 3.2 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 6x në pllakë), 9x USB 3.2 Gen 2 (7x tip-A, 1x tip-C në panelin e pasmë dhe 1x në panelin e përparmë), 1x GLAN, 1x 2,5 GLAN, 5x audio jack dhe slotet e zgjerimit 2x PCI-E 4.0 x16 (Ryzen gjen. e 3-të x16, x8 / x8; Ryzen gjen. e 2-të PCI-E 3.0 x16, x8 / x8; Ryzen Vega gjen. 1-rë / 2-të PCI-E 3.0x8), 1x PCI-E 4.0x16 (x4) dhe 1x PCI-E 4.0x1. Për hard disqet, pllaka ka 8x lidhës SATA 6Gbps dhe 2x lidhës M.2. Ajo mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Gjithashtu, ajo përfshin një modul wireless i cili siguron Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.0. Pllaka është në formatin ATX
Lansuar:
5. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
Prizë:
AM4 socket
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
90MB10T0-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (5x) 7.1CH, BIOS Flashback, Clear CMOS, LAN 1Gb/s (1x), LAN 2,5Gb/s (1x), Optical S/PDIF (1x), USB 3.0 (4x), USB 3.1 (8x)
Kartë zërimi:
ROG SupremeFX (7.1CH)
WLAN WiFi:
Numri i lidhësve SATA eSATA :
8
Kontrollor SATA 6GBs:
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
8
PCI-E 4.x:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Chipset:
AMD X570
Lloji i pllakës amë:
ATX
Për procesorë:
AMD
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor USB 2.0:
NVIDIA SLI:
AMD CrossFireX:
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
PCI-E 3.x:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Bluetooth:
Kontrollor M.2:
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, ftohëse (3x), ftohëse për CPU (2x), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-110 (1x), RGB LED 5V (2x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb/s (8x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.0 (1x)
EAN:
4718017378505
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASUS ROG CROSSHAIR VIII (AMI) - AMD X570
573.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo