1 / 10
E shitur
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
Foto e Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590

Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
216.13 €
183.97 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 153.31 €
Ju kurseni 32.16 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pllakë amë është dizajnuar për lojëra. Ka çipset Intel Z590 dhe mbështet procesorët e gjeneratës së 10-të dhe 11-të. Ka memorie 128 GB dhe frekuencë veprimi 5333 MHz. Përputhet me standarde 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n dhe ofron konektorët vijues: DisplayPort, HDMI, USB tipi C. Ka format ATX.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
DisplayPort:
AMD CrossFireX:
WLAN (WiFi):
Bluetooth:
Intel Optane Memory Ready:
Kontrolluesi USB 3.2 Gen2x2:
PCI-E 4.x:
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
XMP:
Extreme Memory Profile
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2242-110 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (2x)
Chipset:
Intel Z590
Lansuar:
23. 3. 2021
Formati i pllakës amë:
ATX
Numri i slloteve elektronike të memoriëss:
4
Bërthama grafike e integruar:
sipas procesorit
Madhësia maksimale e memoriës [GB]:
128
3 x PCI-E:
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 10 - të, Intel - gjenerata e 11 - të
Frekuenca maksimale e RAM [MHz]:
5 333
Kodi i prodhuesit:
Z590 PRO WIFI
Lidhës të pasëm:
3.5mm jack (6x) 7.1CH, BIOS Flashback, DisplayPort (1x), HDMI (1x), LAN 2,5Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (1x)
Konektorët e brendshëm:
ATX 4pin, ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (6x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 4.0 (1x), M.2 SATA/PCI-E 3.0 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TBT, TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (2x), USB 3.2 Gen 2 - Type C (1x), Water (1x 4pin)
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4719072801274
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë MSI Z590 PRO WIFI - Intel Z590
183.97 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo