1 / 1
E shitur
Foto e Poç TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K

Poç TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
44.57 €
39.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.00 €
Ju kurseni 4.96 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TPLINK sjell në treg poçin elektrik Smart, i cili mund të kontrollohet nga çdokund nëpërmjet aplikacionit Kasa në tabletin apo telefonin tuaj (iOS 8+, Android 4.1+). Poashtu, komandohet përmes teknologjisë Wi-Fi, kurse nëse sinkronizohet me pajisjet Amazon apo Alexa, ky poç mund të komandohet edhe me komandime zanore ngado që jeni në shtëpi. Poçi TPLINK ju lejon që të përshtatni ngjyrën e dritës dhe temperaturën e saj sipas dëshirës duke ju përshatur ambientit që jeni dhe disponimit tuaj. Me TPLINK, poashtu, keni mundësinë e kontrollimit të konsumimit të energjisë ngado që je, vetëm me një të shtypur mund të ndezni e fikni dritat kurdo që dëshironi, të caktoni orarin për ndezjen dhe fikjen e tyre, si dhe të imitoni ndriçimin e diellit duke u ndezur ngadalë.
Kodi i prodhuesit:
LB100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364022006
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K
39.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo