Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

-10%
Kartelë zgjerimi Evolveo Serial RS232 & LPT PCIe
18.41 € 20.30 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi AXAGON PCEA-P1N
19.87 €
Përfshirë TVSH
-23%
Kartelë zgjerimi Evolve LPT PCIe
19.35 € 24.86 €
Përfshirë TVSH
-23%
Kartelë zgjerimi Evolveo 2x Serial 232 PCIe
19.35 € 24.86 €
Përfshirë TVSH
-4%
Kartë zgjerimi ASUS HYPER M.2 X16 GEN 4
78.79 € 81.55 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi ASUS HYPER M.2 X16 V2
61.59 €
Përfshirë TVSH
-4%
-9%
Kontroller Axago PCI-Express 2-porte
26.84 € 29.42 €
Përfshirë TVSH
-6%
Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express
30.80 € 32.60 €
Përfshirë TVSH
Kartë zgjerimi ASUS USB 3.1 2
18.41 €
Përfshirë TVSH
-8%
Kontroller i-Tec për Hard Disk, port për USB-A dhe USB-C
34.75 € 37.59 €
Përfshirë TVSH
-13%
Kartelë e rrjetit Axago PCIA-S2 PCI
19.78 € 22.54 €
Përfshirë TVSH
-5%
Kartelë e rrjetit Axago PCI-Express 4-porte
33.89 € 35.44 €
Përfshirë TVSH