1 / 3
Foto e Power Bank Energizer, 10000mAh, 5V, 2.1A, i zi
Foto e Power Bank Energizer, 10000mAh, 5V, 2.1A, i zi
Foto e Power Bank Energizer, 10000mAh, 5V, 2.1A, i zi

Power Bank Energizer, 10000mAh, 5V, 2.1A, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.74 €
34.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.97 €
Ju kurseni 5.98 €
-15%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
27 maj 2024 - 28 maj 2024
Shqipëri, të tjera
27 maj 2024 - 28 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në telefonin e tij. Për këto lloj situatash, kompania Energizer ka sjellë këtë Power Bank me kapacitet prej 10000mAh, i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Bateria e këtij produkti (Li-Pol) mund të mbushet përmes kompjuterit apo laptopit me ndihmën e portit micro USB. Përveç këtij porti, kjo pajisje posedon edhe 2 porte: USB-A. Dimensionet e produktit janë 65 x 148 x 16 mm dhe peshon vetëm 188 gram.
Lansuar:
19. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Pol (Litium Polimer)
Dizajnuar për:
Celularë
Lajmërues LED:
Voltazhi dalës:
5 V
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Kodi:
UE10007P
Kapaciteti mAh:
10000
Pesha g:
188
Përmasat H x W mm:
65 x 148 x 16
Energjia hyrëse A:
2
Energjia dalëse A:
2.1
Prodhuesi:
Energizer
Ueb-i i prodhuesit:
Energizerpowerpacks.com
Ngjyra:
Kaltër, zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
842982101715
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Power Bank Energizer, 10000mAh, 5V, 2.1A, i zi
34.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo