1 / 6
E shitur
Foto e Printer 3D Creality Ender 5
Foto e Printer 3D Creality Ender 5
Foto e Printer 3D Creality Ender 5
Foto e Printer 3D Creality Ender 5
Foto e Printer 3D Creality Ender 5
Foto e Printer 3D Creality Ender 5

Printer 3D Creality Ender 5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
466.73 €
410.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 342.13 €
Ju kurseni 56.18 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky printer shtyp produkte të qëndrueshme të një madhësie më të vogël dhe ndihmon në materializimin e ideve tuaja. Printeri 3D Creality Ender 5 bën përshtypje në shikim të parë me dizajnin e tij klasik dhe të fortë. Nuk kapet nga ndërprerja e energjisë, nxehet brenda pesë minutash, kështu që nuk duhet të prisni dhe funksionon në mënyrë perfekte pa probleme. Ndonjëherë shtypja mund të ndalet për ndonjë arsye, të tilla si kur energjia ndalet. Me Creality Ender 5, nuk duhet të shqetësoheni për këtë sepse ai ka një memorie të mirë. Ai e di se ku përfundoi, dhe pasi rryma të kthehet, do të vazhdojë të shtypë punën që ka filluar. Creality Ender 5 është i pajisur me një furnizim të integruar me cilësi të lartë që mund të ngrohë jastëkun në 110 ° C për vetëm 5 minuta. Falë kësaj, nuk do të duhet të presësh gjatë për asgjë. Pad është i butë, por jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe lejon heqjen shumë të lehtë të printimeve. Printeri ka një profil cilësor dhe një sistem lëvizjeje hundësh që është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj dridhjeve. Kjo rrit saktësinë e printimit, duke zvogëluar pasaktësitë e shkaktuara nga dridhjet. Korniza është bërë nga materiali cilësor, kështu që të jeni të sigurt se diçka do të zgjasë. Trashësia e shtresës 0.1 deri 0.4 mm, shpejtësia e printimit deri në 180 mm / s. Diametri i grykës standarde 0.4 mm, temperatura e grykës deri në 260 ° C, temperatura e larjes deri në 125 ° C. Printon nga PLA, ABS, druri. Diametri i vargut të shtypjes 1.75 mm. Formatet e mbështetura të skedarëve STL, OBJ, AMF. Përmasat e printerit 552x485x510 mm, pesha 14,2 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
3D
USB:
Multifunksional:
Jo
Ekran:
Pesha kg:
11,8
Gjerësia mm:
522
Lartësia mm:
485
Trashësia mm:
510
Hapësira e printimit në mm:
220 x 220 x 300
Lansuar:
25. 3. 2021
Shpejtësia e printimit mms:
180
Prodhuesi:
Creality
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
313652
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer 3D Creality Ender 5
410.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo