1 / 2
Foto e Printer tiketash Brother PT-D210, i zi
Foto e Printer tiketash Brother PT-D210, i zi

Printer tiketash Brother PT-D210, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
72.08 €
58.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 48.54 €
Ju kurseni 13.83 €
-20%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Brother është prodhues i njohur botërisht për printerë dhe pajisje të natyrës së ngjashme. Kësaj radhe ne ju ofrojmë produktin e emërtuar si PT-D210, i cili është një printer tiketash dhe zë vend në zyra, dyqane, magazina, hotele dhe sidomos në qendrat mjekësore apo në shtëpi. Printimi bëhet në shirita special TZe me madhësi prej 3.5 / 6/9/12 mm.

Kodi i prodhuesit:
PTD210YJ1
Lansuar:
4 Nëntor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Për etiketa, fatura
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
180
Formati i printerit:
Etiketa
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Teknologjia e printimit:
Për etiketa/fatura
Vendi i prodhimit:
Vijetnam
EAN:
4977766757362
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer tiketash Brother PT-D210, i zi
58.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo