1 / 3
Foto e Printer tiketash Brother PT-E300VP
Foto e Printer tiketash Brother PT-E300VP
Foto e Printer tiketash Brother PT-E300VP

Printer tiketash Brother PT-E300VP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
185.44 €
154.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 128.49 €
Ju kurseni 31.26 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky model ka veti që përshtaten në mënyrë të përsosur për punën në magazina ose në terren. Pajisja i ofron përdoruesit printim të lehtë të tiketave, sidomos gjatë punës në terren.

Për të siguruar krijim të lehtë të etiketës ndihmon keyboardi QWERTY.

Kodi i prodhuesit:
PTE300VPYJ1
Lansuar:
8 Nëntor 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Për etiketa, fatura
Formati i printerit:
Etiketa
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Funksionim me bateri:
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Teknologjia e printimit:
Për etiketa/fatura
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766728546
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer tiketash Brother PT-E300VP
154.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo