1 / 1
Foto e Prizë mbrojtjeje Eaton 1 FR, 1x fole, 16A, e bardhë/zezë

Prizë mbrojtjeje Eaton 1 FR, 1x fole, 16A, e bardhë/zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.59 €
25.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.36 €
Ju kurseni 3.96 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kuti mbrojtëse dhe prizë në të njejtën kohë, përdor një tension normal të hyrjes 250V dhe rrymë maksimale 16A. Ka një hapësirë karikuese, prizë hyrëse FR dhe prizë dalëse 1x FR.
Lansuar:
21. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i prizave:
1
Kodi:
PB1F
Pesha kg:
0,115
Përmasat mm:
98 x 72,5 x 55
Energjia maksimale A:
16
Voltazhi hyrës nominal V:
230
Priza dalëse:
1x FR
Prodhuesi:
Eaton
EAN:
3553340667145
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Prizë mbrojtjeje Eaton 1 FR, 1x fole, 16A, e bardhë/zezë
25.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo