1 / 10
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5
Foto e Ftohës Endorphins Spartan 5

Ftohës Endorphins Spartan 5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.73 €
24.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.63 €
Ju kurseni 4.97 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një ftohës i fuqishëm i CPU-së me kosto efektive, i pajisur me një ventilator 120 mm PWM që arrin një shpejtësi prej 250 - 1500 RPM. Është menduar për procesorë me TDP deri në 160 W. Pasta që përcjell nxehtësi është pjesë e paketimit. Është projektuar për prizat Intel 115X/1200/ 1700/2011(-3)/2066 dhe AMD FM1/FM2(+)/AM2(+)/AM3(+)/AM4/ AM5.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i ventilatorëve:
1
Madhësia e ventilatorit [mm]:
120 x 120
Konektor:
4pin (PWM)
Dizajni i radiatorit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Shpejtësia e ventilatorit [rmp]:
1 500
Përmasat e përgjithshme [mm]:
146 x 125 x 65
Shpejtësia minimale e ventilatorit [rpm]:
250
Uebfaqja e prodhuesit:
endorfy.com
Data e lansimit:
17. 3. 2023
EAN:
5903018665788
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës Endorphins Spartan 5
24.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo